Ehitusmessi programm sai valmis

Sellekevadise ehitusmessi teabe- nõustamis- ja koolitusürituste programm on eriti mahukas ning pakub üritusi nii ehitusala spetsialistidele kui -huvilistele.

Suur tähelepanu on sel aastal katuse. ja fassaaditeemadel. Eesti Katuse-ja Fassaadimeitrite Liit korraldab ehitusmessi raames mõlemale teemale põhendatud eraldi teabepäevad. Lisaks toimub Ehitusala koolitus eripäraste katuste teemal.

Energiasäästlik ehitamine ja renoveerimine on olnud üks ehitusmessi peateemasid ja nii ka sel aastal. Teadmisi ja nõuandeid selles vallas saab nii ESAKOJA teabepäeval reedel kui Hoiame Kokku Grupi seminaril neljapäeval.

Traditsioonilisi ning ökolahendusi ehituses  tutvustab Eestimaaehitus MTÜ koos oma partneritega..,  Kõigil neljal messipäeval toimub hulgaliselt koolitusi nende stendis C-61.

Esmakordselt pakume ehitusmessil võimalust teha tutvust messikeksuse ümbruses olevate arhitektuuuripärlitega. Ehitusala ringkäigu  “Pirita tee ja Maarjamäe arhitektuuriväärtused” juhatajaks on Arhitektuurimuuseumi teadur Mait Väljas.

Kuna laupäeval külastab ehitusmessi palju peresid, sisi sel aastal oleme enam mõlenud ka laste tegevusele. Igal täistunnil saab kaasa lüüa Feltive vildist konstruktor töötubades.

Kõik huvilised on oodatud programmiga tutvuma ja üritustel kaasa lööma. Programmiga saab tutvuda siin.